News: Gra: My Little Pony od Gameloftu - kolejna aktualizacja
Znana wielu gra na iOS i Androida ma kolejną już aktualizację. Tym razem gra wprowadzi nas w wydarzenia dotyczące Equestria Girls. Z nowości gra oferuje:
- Nowy ekran startowy.
- Nowa mini gra: Zatańcz w rytm muzyki! Do wyboru postacie: Twilight, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy i Applejack. Aktualnie trwa event (jeszcze ledwo ponad 1 dzień): W grze zdobywamy coś w rodzaju doświadczenia które pozwala nam otrzymywać coraz lepsze prezenty. Przyznam że ciekawa gierka:)
Źródło: Google Play
- Cztery stylowe ubrania dla każdej z postaci
- Trzy utwory do tańczenia: The Equestria Girls Opening Theme, This Strange World i EG Stomp
- Trzy animowane tła dla każdej z piosenek
- Dodatkowy kucyk - Flash Sentry (prawdopodobnie do wygrania za mini grę)
- Pięć nowych dekoracji związanych z koronacją:
Twiliught's Banner - 3000 bits
Twilight's Chariot - 40 klejnotów
Twilight's Crown - 50 klejnotów
Decorative Pillar - 5000 bits
Coronation Steps - 15000 bits
- Koronacja Twilight Sparkle (prawdopodobnie szereg questów, których nagrodą będzie zmiana Twilight w IMBA Alicorna:)
Aktualizacja ma iOS i Androida już powinna być dostępna.
Windows Phone... ;_;
OdpowiedzUsuńTak patrzę na Fluttershy z nowego ekranu startowego - jak ona utrzymuje równowagę? MJ czy czo? o_O
OdpowiedzUsuńAktualizacja się pobiera. Miejmy nadzieję, że zmiany będą pozytywne ^^ .
magia przyjaźnie :D
UsuńNah... tak trochę mało czasu na zdobycie nagrody w tym evencie, zwłaszcza że na ponowne zagranie jednej piosenki trzeba czekać ponad 20 godzin... tak to jest jak się nie aktualizuje na bieżąco :<
OdpowiedzUsuńCzy ktoś wie jak to ruszyć na komputerze PC?? Zainstalowałem androida na wirtualnej maszynie, próbowałem emulatora tabletu Bluestacks i kicha. Na wirtualnej, gra mówi, że niekompatybilne urządzenie, a na emulatorze, niby się ładuje, ale wywala do menu urządzenia :(
OdpowiedzUsuńZmartwię cię, ale chyba się nie da. Wcześniej też tak kombinowałem, bez skutku i dałem sobie siana. Najprościej będzie kupić telefon na Andku, w miarę dobre dostaniesz może w okolicach 300zł (używane).
UsuńAle jeśli masz kupować nowy telefon tylko dla tej gry, to daj sobie siana. Nie jest taka wybitna, bo złoto i klejnoty szybko się kończą i musisz je kupić za chore ceny, albo zhackować grę.
odinstalowałem grę w zeszły piątek... Resetując fona (była konieczność...)
OdpowiedzUsuńWie ktoś czy da się przywrócić pliki? bo nie chce mi się cisnąć tych 70 lvli po raz trzeci...
Jest już *.apk? Oficjalnie gra nie powinna działać na moim telefonie (N9 z wgranym Andkiem ;D), więc muszę działać naokoło.
OdpowiedzUsuńPrzenieśli ciocię Orange do Canterlotu zupełnie bezpodstawnie i na nowo trzeba ją kupować i to za dwa razy tyle niż wcześniej. Mogli chociaż oddzielić to jakoś i przenieść do Inventory (w przypadku osób które ją kupiły) a tak, zbieraj kolejne 50zł na postać :D. Żałosne zagranie Gameloftu
OdpowiedzUsuńCzem to mi nie działa po aktualizacji. Plis odpowie ktoś.
OdpowiedzUsuń